Intencje mszalne 02-08.06.2019

Kategoria: Intencje mszalne
Utworzono: sobota, 01 czerwiec 2019 23:25
Opublikowano: sobota, 01 czerwiec 2019 23:25
Administrator
Odsłony: 450
NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 02.06.2019 r.
7.00 † Izabela (10r.), Jan, Roman Kobiarski (26r.), Stanisława i Wacław Woźniak
7.00 † Stanisław Guzowski (2 greg.)
9.00 Dziękcz. w 1 r. ślubu Moniki i Pawła Musińskich, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata
9.00 † Kazimierz (6r.), Aleksander, Bronisława †† Wojcieszuków
9.00 zk † Jan (30r.), Janina †† Flisów i Saja
10.30 Dziękcz. z racji 18 r. urodzin Pauliny Chomiak, z prośbą o Boże błog., dary DŚ i opiekę MB Chełmskiej na dalsze lata życia
10.30 Dziękcz. z okazji 70 r. urodzin Joanny Stępień-Kowalczuk, z prośbą o Boże błog., zdrowie, opiekę MB dla całej rodziny
10.30 † Anna, Deonizy, Marian, Andrzej †† Kamolów
10.30zk † Jolanta Kapusta-Sztuk (2 greg.)
12.00 Pro populo
16.00 † Józefa Tołysz
18.00 O rychłą beatyfikację ks. Zygfryda Berezeckiego
PONIEDZIAŁEK 03.06.2019 r.
7.00 † Maria (2r.), Edward, Helena, Jan †† Kowalczuków; Józefa, Paweł †† Józaków
7.00 † Eugenia, Mateusz †† Dybałów
7.00 † Krzysztof Kolano (1mc)
8.00 † Maria czyżewska (16r.) †† Czyżewskich i Ciemnoczołowskich
8.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (3 greg.)
18.00 Dziękcz. za otrzymane dobro z okazji 30 r. ślubu Doroty i Tomasza, z prośbą o Boże błog., opiekę MB Chełmskiej dla całej rodziny
18.00 † Stanisław, Wanda, Leszek, Henryka †† Kulaszewskich; Przemysław, Michalina, Wiktor, Zbigniew †† Markiewiczów
18.00 † Albin Polak †† Polaków, Gierunów
18.00 † Stanisław Guzowski (3 greg.)
WTOREK 04.06.2019 r.
7.00 † Teresa Bojarek
7.00 † Albina Fluder (1r.)
8.00 O dary Ducha Św. i błogosławione owoce dla uczestniczących w peregrynacji Św. Michała Archanioła w Figurze Objawień z Groty na Gargano w parafii Miłosierdzia Bożego w dniach 24 i 25 czerwca
8.00 † Jan (65r.), Karolina (51r.) †† Ochęduszko
8.00 † Władysława Nowak (1mc)
18.00 † Czesława, Józef, Wiesława, Ryszard †† Dworaków; Janina Podgórska; †† Sztuków
18.00 † Leszek Siwak (17r.)
18.00 † Stanisław Guzowski (4 greg.)
18.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (4 greg.)
ŚRODA 05.06.2019 r.
7.00 † Wanda Gajewska (2r.), Maria Jasiniak (45r.), Leontyna Markiewicz (16r.)
7.00 † Krzysztof Klaudel
7.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (5 greg.)
8.00 † Antoni Panasewicz (20r.)
8.00 † Stanisław (59r.), Stefania, Edward, Daniela, Tomasz, Ewa †† Grabarczuk; Ryszard, Andrzej Gregorczyk
8.00 † Stanisław Guzowski (5 greg.)
18.00 Msza Św. zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 06.06.2019 r.
7.00 † Bolesław i Leokadia Wojtachnio
7.00 † Mieczysław (47r.), Jadwiga (17r.), Bogumiła, Stanisław, Henryk †† Leszko
7.00 † Bogdan Kluziak (1mc)
8.00 Dziękcz. z okazji 1 r. ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję dla Mirosławy, Marii, Bożeny, Marii, z prośbą o dalsze pełnienie woli Bożej
8.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (6 greg.)
18.00 Pierwszoczwartkowa
18.00 Dziękcz. z okazji 80 r. urodzin Ireny Franczak, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB
18.00 † Henryk Czerwonak †† Czerwonków, Litwińczuków
18.00 † Stanisław Guzowski (6 greg.)
PIĄTEK 07.06.2019 r.
7.00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
7.00 † Stanisław Guzowski (7 greg.)
8.00 † Janina, Jan, Marcin, Jacek †† Pieniążków; Zofia, Stanisław, Maria †† Jarków
8.00 † Helena, Piotr, Jan i Eugeniusz †† Dmitruków
8.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (7 greg.)
16.30 O zdrowie, mądrość i posłuszeństwo opiekę Bożą z racji 8r. urodzin Karoliny
16.30 † Aleksander Rac (1mc)
18.00 Dziękcz. w 5 r. święceń ks. Marcina Chmiela
SOBOTA 08.06.2019 r.
7.00 † Franciszek Jemielniak
7.00 † Irena Szubert (1mc)
7.00 † Stanisław Guzowski (8 greg.)
8.00 † Piotr Guziec (16r.)
8.00 W intencji Sióstr z róży różańcowej św. Jadwigi Królowej; o opiekę MB dla wszystkich członków i ich rodzin, a także życie wieczne dla zmarłych
15.00 Ślub: Konrad Michał Szychulec i Adrianna Dohojda
16.00 Ślub: Tomasz Czarnecki i Magdalena Kosiniec
17.00 † Józefa Adamczuk (25r.), Barbara, Józef †† Zająców
17.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (8 greg.)
18.00 Ślub: Jarosław Jerzy Lis i Karolina Skibińska