Ogłoszenia duszpasterskie - 03.02.2019r. - IV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C

1. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie formacyjne do Sali Różańcowej rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

2. Jutro po Mszy św. ogodz.18.00 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza na modlitwę uwielbienia, którą poprowadzi ks. Paweł.

3. Zapraszamy do naszego chóru parafialnego osoby, które mają talent do śpiewania i chciałby się w taki sposób zaangażować w życie duszpasterskie parafii. Próby odbywają się dwa razy w tygodniu - we wtorek o godz. 19.00 i czwartek o godz. 18.00 - w sali nr 4 w podcieniach.

4. We wtorek po Mszy św. wieczorem zapraszamy na spotkanie formacyjne grupę dorosłych lektorów.

5. Do kawiarenki zapraszamy pary małżeńskie o stażu 10+ na spotkanie „Wdzięczność w małżeństwie”, które ma charakter warsztatów rozwijających relację małżeńską. Zajęcia, które poprowadzi psycholog Beata Kostrubiec – Wojtachnio, odbędą się 10 lutego w dwóch grupach – o godz. 14.00 i 15.30. Zapisy przyjmowane są w kancelarii parafialnej. Z uwagi na wielkość kawiarenki liczba miejsc (2 razy po 6 par) jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

6. W dniach od 11 do 15 lutego, od poniedziałku do piątku, w Sali Różańcowej będą trwały półkolonie dla dzieci. Każde spotkanie będzie rozpoczynało się o godz. 10.00, a kończyło wspólnym posiłkiem o godz. 14.00. Trwają jeszcze zapisy w zakrystii i kancelarii.

7. Zapraszamy do kawiarenki na rodzinne czy przyjacielskie spotkanie przy ciastku.

8. Osoby, które wybierają się na pielgrzymkę do Włoch proszone są o wpłacanie kolejnej raty.

9. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.