Życzenia na Boże Narodzenie 2017

Kategoria: Wydarzenia, relacje...
Utworzono: niedziela, 24 grudzień 2017 09:25
Opublikowano: niedziela, 24 grudzień 2017 09:25
Administrator
Odsłony: 1702

BNKochani Bracia i Siostry.

W tych dniach zadomowi się szczególnie miłość. Dzieje się tak, albowiem Chrystus, dar Bożej Miłości, narodził się w ludzkim ciele, by rodzić się nieustannie w każdym z nas, w sercach naszych, w sakramentach świętych.

Niech więc Bóg rzeczywiście się rodzi i narodzi – w życiu i w sercu każdego człowieka, niech się narodzi pośród nas, w Kościele świętym – w posługiwaniu papieża Franciszka; w ojczyźnie naszej, w świadectwie życia kapłanów, osób konsekrowanych, niech się narodzi w naszej wspólnocie, w domach naszych i rodzinach – w miłości rodziców, dzieci i młodzieży. Pozostajemy z opłatkiem w ręku, modlitwą i błogosławieństwem dla Was wszystkich i dla Waszych bliskich, zwłaszcza chorych i w podeszłym wieku oraz przeżywających święta z dala od rodziny.

Życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny. Niech Ono darzy wszelkim dobrem, uszlachetnia serca, oświeci i rozraduje umysły, byśmy mogli wspólnie wznosić Królestwo Miłości , aby w ten sposób budować świat jednoczący wszystkich ludzi dobrej woli.
 
„Łaska i pokój od Boga Ojca i od Pana naszego Jezusa Chrystusa niech będą z wami wszystkimi” podczas Świąt Bożego Narodzenia i w czasie całego Nowego Roku 2018!

Wasi Duszpasterze
i Siostry Zakonne.