Ogłoszenia duszpasterskie - 14.06.2020r. - XI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A

1. Od dziś przy figurze św. Jana Pawła II o godz. 15.00 odmawiana będzie modlitwa w intencji Ojczyzny i dobrych wyborów. Zachęcamy. Warto też podjąć post w tej intencji.

2. W środę zapraszamy na modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała, którą jak zawsze poprowadzi ks. Krzysztof Kralka. Początek o godz. 17.15 Nowenną do Matki Bożej Chełmskiej, następnie Msza św.,a po niej modlitwa przed Najświętszym Sakramentem. Intencje modlitewne możemy składać w zakrystii.

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W czwartek zakończenie z błogosławieństwem wianków w naszym sanktuarium: o godz. 17.30 procesja do czterech ołtarzy, następnie Msza św. Serdecznie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne w strojach.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Porządek Mszy św. tak jak w dzień powszedni. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Od piątku w naszym sanktuarium rozpoczynamy nowennę w intencji dobrych wyborów w naszej Ojczyźnie. Łączyć ją będziemy z modlitwą o godz. 20.30. Zapraszamy.

6. W sobotę I Komunia św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1. Msze św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.30.

7. Zmarł Stefan Czarnecki, ojciec naszego parafianina ks. Huberta Czarneckiego. Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 12.00 w bazylice.

8. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask, wszystkim zaś Parafianom, Gościom, Sympatykom i Pielgrzymom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.