1. Trwają dni ewangelizacji Chełma. Serdecznie dziękujemy ewangelizatorom, rodzinom które ich przyjęły, kapłanom dziś głoszącym słowo w naszych chełmskich parafiach. U nas ks. Łukaszowi Głazowi. A za całość przedsięwzięcia naszemu Chełmskiemu Centrum Ewangelizacji na ręce ks. dyr. Chełmskiej Szkoły Ewangelizacji ks. Pawła Gołofita.

2. We wtorek zapraszamy na Mszę św. wieczorną, a po niej na spotkanie w bibliotece dla wszystkich, którzy tworzą oraz chcących dołączyć na Koła Przyjaciół Radia Maryja przy naszym sanktuarium.

3. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej - Boże Ciało. Msze św. w bazylice o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00.

4. Centralne uroczystości rozpoczną się o godz. 10.30 w Parafii pw. Rozesłania św. Apostołów pod przewodnictwem ks. prof. Krzysztofa Grzesiaka. Następnie procesja do czterech ołtarzy uroczystości się zakończą na terenie sanktuarium. Dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe w strojach komunijnych prosimy, by udały się bezpośrednio na centralne uroczystości. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w procesji.

5. Wszystkich wyjeżdzających na pielgrzymkę do Medjugorie prosimy o dokonanie wpłaty już całkowitej do 15 czerwca.

6. Osoby, które wybieraj się na pielgrzymkę do Meksyku, prosimy o dokonanie wpłaty pierwszej raty w wysokości 2 tys. złotych.

7. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom i Pielgrzymom szczęśliwego tygodnia i opieki Matki Bożej Chełmskiej.