1. Dziękujemy wszystkim, którzy i w minionym tygodniu pomogli w jesiennych pracach przy sanktuarium. Zapraszamy jeszcze w tym tygodniu.

2. We wtorek zapraszamy na 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się po Mszy św. o godz. 18.00, a zakończy w środę o godz. 17.00. Czuwanie poprowadzą dorośli lektorzy, ale zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków: w godz. 19.00 - 22.00 mieszkańców Dolnej Dyrekcji wraz z ul. Kolejową, w godz. 22.00 - 24.00 mieszkańców ulic I Pułku Szwoleżerów, Czackiego, Stephensona i Słowackiego, w godz. 24.00 - 2.00 mieszkańców Górnej Dyrekcji, w godz. 2.00 - 4.00 mieszkańców ulic Hrubieszowskiej, Pocztowej, Lubelskiej, Szkolnej Młodowskiej, Sienkiewicza i wszystkich przyległych, w godz. 4.00 - 7.00 sympatyków sanktuarium. W nocy będzie otwarta tylko brama wjazdowa. W ciągu dnia w środę zapraszamy w miarę możliwości. W godz. 14.00 – 17. 00 odbędzie się rejonowy dzień skupienia kapłanów.

3. W środę zapraszamy na comiesięczną modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała. Rozpoczniemy modlitwą różańcową o godz. 17.15, o godz. 18.00 Msza św., a po niej modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

4. Chełmskie Centrum Ewangelizacji zaprasza wszystkie kobiety, które poszukują żywej relacji z Jezusem - Bogiem Osobowym poszukującym każdego człowieka, na trzydniowe rekolekcje - kurs Maria Magdalena w dn. 17 – 19 listopada. Odbędą się one w sali różańcowej. Więcej informacji i zapisy na stronie www.chce.info, w zakrystii lub kancelarii.

5. W przyszłą niedzielę ofiarą złożoną do puszki przed bazyliką będziemy mogli wesprzeć pracę duszpasterską i uszycie kolejnej części pelerynek dla naszej dziecięcej scholi Błękitne Nutki.

6. W niedzielę 26 listopada za dwa tygodnie Duszpasterstwo Młodzieży Chełm zaprasza młodych do uczestnictwa w III chełmskich obchodach Światowego Dnia Młodzieży. Uroczystości rozpoczną się od Mszy św. o godz. 17.00, której przewodniczyć będzie ks. bp Adam Bab. Po liturgii będzie uwielbienie prowadzone przez zespół Chadek Gospel Choir. Zapraszamy młodzież grup formacyjnych przy parafii oraz uczniów szkół średnich na wspólne spotkanie. Bądźmy świadkami wiary w naszej społeczności lokalnej! Szczegóły na plakatach i na stronie facebookowej.

7. W kawiarence są do nabycia kalendarze w cenie 7 zł oraz rozważania biblijne na każdy dzień w cenie 15 zł.

8. Osoby wybierające się na pielgrzymkę do Meksyku prosimy o wpłacenie do świąt całej kwoty.

9. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wszystkim zaś Parafianom, Gościom, Sympatykom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.