Zapraszamy na koncert zespołu Good God

zespol good god 12 12 2019

Zapraszamy na koncert zespołu Good God, czyli zespołu grającego muzykę, którą można by zamknąć w gatunku chrześcijańskiego reggae. Założyli go w 2011 roku klerycy będący w seminarium w Lublinie. Zespół zaczął się rozwijać w szybkim tempie, grając coraz więcej koncertów oraz rozwijając swój skład.

Po 3 latach działalności Good God wydał pierwszą płytę, która rozeszła się w ekspresowym tempie. W 2017 roku powstał już drugi krążek – „On jest”. Premiera tej płyty miała miejsce w Chełmskim Domu Kultury w grudniu 2017 roku. Obecnie zespół pracuje nad swoim trzecim wydawnictwem, którego premiera planowana jest na 2020 r.

Początkowo w skład zespołu wchodziło 4 kleryków. Na chwilę obecną zespół tworzy 11 osób – w tym trzech kapłanów (pośród nich jest nasz ks. Paweł Gołofit, nasz wikariusz).

Przychodząc na koncert będziemy mogli usłyszeć najnowsze utwory, które zostaną umieszczone na planowanej płycie, oraz wiele ciekawych aranżacji znanych już piosenek zespołu. Oprócz typowego gatunku reggae spotkamy się z fragmentami rock’a, jazz’u, soul’u czy też uwielbieniowych ballad.

Koncert odbędzie się 12 grudnia o godz. 19:30 w Chełmskim Domu Kultury.

Bilety w cenie 20 zł można nabyć online lub w kasach ChDK.