Kurs Nowe Życie 06-08 maja 2022 r.

04 23 kurs nz 06 08 05 22Cel: Doświadczyć Bożej miłości i napełnić się Duchem Świętym

Opis: Kurs Nowe Życie to pierwsze rekolekcje z oferty Szkoły Ewangelizacji św. Andrzeja. Skierowany jest on do wszystkich, którzy chcieliby odnowić swoją wiarę, niezależnie od tego, czy uczestniczą już w życiu Kościoła, czy są nawet niewierzący. Jest to piękny czas doświadczenia mocy Ewangelii i mocy Ducha Świętego.

Zapisy: Link do rejestracji oraz opłacenia kursu.

Warunki uczestnictwa:

  • kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich

Termin: 6-8 maja 2022 r.

Miejsce: Parafia Narodzenia NMP w Chełmie

Koszt: 80 zł (zawiera: obiad i kolację w sobotę, napoje, ciastka, kawę/herbatę, materiały dydaktyczne, pozostałe koszty organizacyjne)

Początek: w piątek o godz. 18:00 Msza Św. w bazylice. Rejestracja uczestników odbywa się bezpośrednio po Mszy przy wejściu do kancelarii parafialnej (w tym dniu nie ma kolacji)

Zakończenie: w niedzielę ok. godz. 13:00

Ramy czasowe kursu: piątek 18:00 – ok. 21:30, sobota 09:00 – ok. 21:00, niedziela 09:00 – ok. 13:00 – z przerwami

Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik

Pobyt: kurs dochodzony (bez noclegów)

Zaliczka: po uiszczeniu opłaty, w przypadku rezygnacji z kursu, zwracana jest całość kwoty pomniejszona o zaliczkę w wysokości 20 zł. Gdyby z przyczyn obiektywnych kurs został odwołany, zwracana jest pełna kwota.

UWAGA:

Uczestnik zobowiązany jest do poinformowania ChCE, jeśli na 14 dni przed rozpoczęciem kursu będzie miał pozytywny wynik na COVID-19 lub kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. 

Zapisy: Link do rejestracji oraz opłacenia kursu.