Ogłoszenia duszpasterskie - 12.07.2020r. - XV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A

1. Dziś o godz. 20.30 zapraszamy po raz ostatni na modlitwę różańcową i apel maryjny.

2. Jutro zapraszamy na godz. 17.30 na kolejny Różaniec Fatimski. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec. Porządek: Msza św., różaniec i procesja w rozarium.

3. W tym roku obchodzimy 255. rocznicę koronacji cudownej Ikony Matki Bożej Chełmskiej. Trwamy w duchowym dziewięciotygodniowym przygotowaniu do zawierzenia Maryi mieszkańców ziemi chełmskiej i naszej Ojczyzny, które będzie miało miejsce 8 września podczas uroczystości odpustowych. W najbliższy wtorek zapraszamy na drugą konferencję przygotowawczą, którą będziemy mogli wysłuchać podczas Mszy św. o godz. 18.00. W przygotowaniach sięgamy do duchowości maryjnej Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

4. W czwartek liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel. W naszym sanktuarium podczas Mszy św. o godz. 18.00 nastąpi uroczyste przyjęcie szkaplerza karmelitańskiego. Osoby, które chciałby to uczynić, szkaplerz mogą nabyć w kawiarence. Tam też znajduje się lista, na którą można się wpisać, aby nasze nazwiska zostały przesłane do Karmelu w Czernej.

5. W przyszłą niedzielę, z racji św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. będziemy błogosławili pojazdy. Zapraszamy więc kierowców samochodów, motorów i skuterów, a także rowerzystów. Przy tej okazji jak zawsze będziemy mieli możliwość wsparcia zakupu środków transportu dla misjonarzy.

6. Zapraszamy do czynnej codziennie kawiarenki.

7. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wszystkim zaś Parafianom, Gościom, Sympatykom i Pielgrzymom opieki Pani z Chełmskiej Góry.