Ogłoszenia duszpasterskie - 07.02.2021r. - V NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B

1. W tym tygodniu rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na spotkania połączone z konferencją formacyjną. Odbędą się one w sali różańcowej o godz. 19.00. We wtorek dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 1, w środę - Szkoły Podstawowej nr 5, w czwartek zaś - Szkoły Arka. Ze względu na wymagania sanitarne prosimy o obowiązkowe przybycie jednego rodzica dziecka.

2. W czwartek wypadają Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – 163. rocznica Objawień oraz XXIX Światowy Dzień Chorego, który będziemy przeżywali pod hasłem: Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. Starszych i chorych naszych Parafian zapraszamy do bazyliki na Mszę św. o godz. 12.00. Prosimy dzieci i dobrych sąsiadów o pomoc starszym w dostaniu się do kościoła.

3. W piątek podczas Mszy św. o godz.7.00 będziemy się modlić o życie wieczne dla śp. ks. Juliana Jakubiaka, pierwszego proboszcza naszej parafii, w 79. rocznicę Jego śmierci. Zapraszamy.

4. 22 lutego w poniedziałek przeżywać będziemy odpust ku czci Katedry św. Piotra. połączony z 25. rocznicą Nawiedzenia Figury Matki Bożej Fatimskiej w naszym mieście. Sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. bp Mieczysław Cisło.

5. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Gościom oraz Sympatykom naszego sanktuarium szczęśliwego i zdrowego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.