Ogłoszenia duszpasterskie - 11.04.2021r. - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA ROK B

1. Trwa wizytacja kanoniczna naszej wspólnoty przez ks. bpa Adama Baba. Program podany jest na tablicach ogłoszeń i stronie internetowej parafii.

2. Dziś w Kościele rozpoczyna się 77. Tydzień Miłosierdzia. Będziemy go przeżywać pod hasłem: „Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka”. Zostały one zaczerpnięte z Aktu zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu. Zakończy się 17 kwietnia. Po każdej Mszy św. Możliwe jest oddanie czci relikwiom św. Jana Pawła II,św. Faustyny oraz bł. ks. Michała Sopoćki. Apostołów Miłosierdzia. Relikwie są wystawione do czci przez cały ten tydzień w ołtarzu przy prezbiterium. Po każdej Mszy św. mamy możliwość wsłuchiwania się w treść Dzienniczka św. Faustyny. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone Dzienniczki św. S. Faustyny. Można je zabierać gratis. Anonimowy Ofiarodawca prosi Tylko prośba gorąca aby wzięły je osoby,które faktycznie będą chciały dla swoich potrzeb przeczytać i modlić się jego treścią.

3. O godz. 15.00 zapraszamy do bazyliki na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W tym roku,szczególną intencją modlitwy w Godzinie Miłosierdzia,a zwłaszcza odmawianej w tym czasie Koronki do Miłosierdzia Bożego,niech stanie się prośba o ustania epidemii.

4. Niedziela Miłosierdzia to także święto patronalne Caritas. Z tej okazji wszystkim osobom z naszego Zespołu Parafialnego Caritas przekazujemy najlepsze życzenia,serdecznie dziękując za posługę na rzecz potrzebujących.

5. Jutro kolejny dzień nowenny do św. Józefa serdecznie zapraszamy na godz. 17.40.

6. We wtorek o godz. 9.00 Msza św. w intencji ofiar Katynia.

7. W najbliższą sobotę rozpocznie się weekendowe przygotowanie narzeczonych do sakramentu małżeństwa. Zapisy w kancelarii parafialnej,drogą telefoniczną lub mailową.

8. Wszystkim Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa,natomiast Gościom i Parafianom wielu łask od Miłosiernego Jezusa i orędownictwa– Sług Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo Pani z Chełmskiej Góry.