Ogłoszenia duszpasterskie - 22.03.2020r. - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK A

1. Dzisiaj wszystkie Msze św. transmitowane są przez naszą internetową stronę parafialną i facebookową. Prosimy o przekazanie tej informacji innym. Pomóżmy starszym w udostępnieniu tej możliwości łączności na modlitwie ze swoja parafią.

2. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Mszę św. o godz. 18.00 będziemy transmitować. Osoby, które chcą podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, aby przez 9-miesięczną, codzienną modlitwę uratować od zagłady nienarodzone dziecko, prosimy jeśli są dziś w kościele mogą zabrać deklaracje, jeśli nie to prosimy, by wszyscy o godz. 18.00, kiedy będziemy odprawiać Mszę Św., rozpoczęli modlitwę Duchowej Adopcji. Kto może niech uczestniczy w tej uroczystości przez transmisję.

3. Nie będzie rekolekcji parafialnych. Jeśli sytuacja pozwoli będziemy mogli skorzystać ze spowiedzi przed Wielkanocą. O takiej możliwości poinformujemy.

4. Wszystkim Parafianom obecnym w bazylice i łączących się duchowo przez transmisję internetową, wszystkim sympatykom naszego sanktuarium życzymy szczęśliwego i zdrowego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.